Gürsel Baran
Genel Müdürümüz

Ato Başkanı
ATO'dan Haberler
 0 (312) 384 44 44        0 (549) 385 56 56

TCMB (Efektif) Döviz Kuruları

Dolar
Euro
Alış : 32.2016
Satış : 32.3307
Alış : 34.6750
Satış : 34.8139

Kurumsal

Kıymetli Müşterimiz,

Hakkımızda


Devamı...

Yönetim ve Personel


Devamı...

Haberler


Devamı...

42 yıla yakın bir zamandır ticari hayatın içinde yer alarak Başkentimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan Dost Boya’nın yetkilisi olarak Ankara Ticaret Odası seçimlerinde sizleri temsil etmek üzere, yine sizlerin oylarıyla seçildik. Gösterdiğiniz teveccüh için şükranlarımı sunarım.

Ankara Ticaret Odası çatısı altında ilk kez yer aldığım tarihten bu yana,seçildiğim 45 No’lu Boya Satıcıları ve İmalatçıları Meslek Komitesi’ni en iyi şekilde temsil etme gayreti içinde oldum. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi yürüttüğüm 2016 yılından bu yana da tüm sektörlerin sorunlarının çözümü, konuların ilgili Bakan, Bakanlık ve kurum ve kuruluşlara iletilmesi konusunda azami gayret içerisinde, samimiyet ve iyi niyetle çalıştım. Bu çalışmalarımızın karşılığını da Ankara Ticaret Odası’nın kamuoyu nezdinde itibar kazanması ve bunun sonucunda da son seçimlerde katılım rekoru kırılmasıyla görmüş olduk. 8 Kasım’da gerçekleşen Meclis ve Komite üyelerinin belirlendiği ilk aşama seçimlerinde 24 bin 455 oy kişi oy kullanarak en geniş katılımlı seçimi gerçekleştirdi.

Aldığımız sorumluluğun reel sektörü layıkıyla temsil etmek olduğunun bilincindeyiz. 15 Kasım’da gerçekleştirdiğimiz ikinci aşama seçimlerinde siz kıymetli kardeşlerimizin temsilcilerinin seçimiyle Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde güven tazelemek nasip oldu. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da iş dünyamızın sesi ve nefesi olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Rotamızı sizlerden gelen görüş, öneriler ve yönlendirmelerle oluşturacağız. İlk günkü şevk ve heyecanı diri tutarak sektörümüz, üyelerimiz, Ankara ekonomisi ve ülkemiz için hep birlikte, istişare halinde, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde çalışmalar yürüteceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Ankara’nın ve ülkemizin geleceği için hep birlikte elimizi taşın altına koymayı diliyorum.

Saygılarımızla,
Gürsel Baran
Genel Müdür

Bu yazımız 126 kez görüntülenmiştir.

Dostboya
Dostboya
Dostboya